B O S P H O R E G R O U P

6

Yıllık Deneyim
Hakkımızda

Her koşulda gümrükleme

Eskiden Bosphore International olarak bilinen Bosphore Group , 2014 yılında La Seyne Sur Mer (Toulon), Fransa'da kuruldu.

Misyonumuz

İşlem hacmine ve yoğunluğuna bakılmaksızın tüm gereksinimleri içerecek, etkinlik ve projeler üretebilen aktif işletme yöntemleriyle öncülük yapıyor. Gelecek, hayatımızın en önemli rolü ve dış ticaretin ülkemize katkısı olmuştur, endüstrimiz tedarikçilerimizde olduğunu kabul etmiş ve hareketlerini bu yönde ilerletmeyi hedeflemiştir.

vizyonumuz

Günümüzde, tasarruf ve satın alımlar ile mümkün olduğunca verimli ve uygun maliyetli olarak, müşterilerini, gümrük ve gümrük ile ilgili yan hizmet maliyetlerinden bir anlayışla korumak suretiyle müşterilerinin verimliliğini ve rekabet gücünü arttırmaktadır. aktif işletme.

Bölge İntrosu

Bölgenin Kısa Bir Videosu

AÇIKLAMA

Bosphore Group International

Gümrükleme genellikle karmaşık bir operasyonun ayrıntılı organizasyonu ve uygulanmasıdır. Bir gümrükleme operasyonu genel iş anlamında, tarafımızca kolaylıkla ve eksiksiz tamamlanmaktadır.

Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, gerekli tüm belge ve diplomalara sahip olmakla yetkili, deneyimli, verimli ve yetkili personeli istihdam ederek hızlı, sorunsuz ve güvenilir hizmetler üretir.

Yenilikleri keşfedip uygulayan, en iyi hizmeti sunmayı ve sektörün aydınlatılmasını amaçlayan bir şirket olmak, Vizyonuyla sektörel hizmetler üreterek çalışmaya devam edecektir.

Sezgin HAN

Kurucu
HABERLER

bİZDEN HABERLER

HABERLER

BOSPHORE INTERNATIONAL LUXEMBOURG’DA

Bosphore International, Lüksemburg’unBettemburg tren terminali ile Trieste-Bettemburg arasında yapılan trenseferlerinde Türkiye yönüne T2 düzenlenmesi işlemlerine terminal içindekiofisinden başlamıştır. Lüksemburg’dan